jmreyesiii Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 5351 + 5 = 5356 Sorry I'm just starting my first nano reef; nothing large yet. I do have a 55 and 29 freshwater though. Link to comment
rbrusletto Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 5356+24+12=5392 5392 + (75 + 30 + 14 + 10 + 20 = 149) = 5541 Link to comment
JustReef Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 5541 + 5 + 12 = 5558 Link to comment
mtuttle02 Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 5541 + 5 + 12 = 5558 5558+9=5567 Link to comment
fewskillz Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 5567 + 40 + 10 = 5617 Link to comment
BibleSue Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 5567 + 40 + 10 = 5617 5617+10+10+10+24= 5671 Link to comment
hodori Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 5617+10+10+10+24= 5671 BC 29 + 10 = 39 5671 + 39 = 5710 Link to comment
Todesengel Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 BC 29 + 10 = 39 5671 + 39 = 5710 5710 + (29g +10g) = 5749 Link to comment
BettaMan Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 5818 5818 + 32 + 12 + 12 = 5874 5874 Link to comment
yardboy Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 150+70+20+20+20+30+40+10+10+15=625 5874+625= 6499 Link to comment
varanus37 Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 6499 + 55 + 5 = 6559 Bill Link to comment
Sushi Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 At this rate we'll break 10K by the end of the week! Keep it up Link to comment
geekreef_05 Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 6583 + 75 + 15 + 10 = 6683 Link to comment
Rosseau Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 At this rate we'll break 10K by the end of the week! Keep it up 6583 + 25 = 6608 6608 Gallons The world oceans have a volume somewhere on the order of 1.37 × 109 km3 Or, 1,370,000,000 km3 Or, 3.6191571 × 1020 gallons We're at 1.8258395 x 10-15 % of the volume of the ocean. Or, 0.0000000000000018258395% of the total volume. ! geekreef got in before me. We're at 6683 + 25 = 6708 G Link to comment
monkeytrumpets Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 6708 + 8 = 6716 Link to comment
knappkins Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 6,791 + 12 + 72 = 6875 gallons Link to comment
ProFlatlander15 Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 6875 + 29 + 15 = 6919! Link to comment
mikachu Posted November 14, 2007 Author Share Posted November 14, 2007 Awesome! haha, let's keep it at that Link to comment
willyboy Posted November 14, 2007 Share Posted November 14, 2007 6969 haha, that is awesome! Link to comment
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.